PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Show
dz: སྟོན།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།
