PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Logo
eo: Emblemo

en: Show
eo: Montru

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana
