PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Test
gl: Proba

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Logo
gl: Logotipo

en: Show
gl: Amosar

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Transaction approved
gl: Transacción aprovada

en: Reversed
gl: Invertido

en: Live
gl: Vista previa

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago
