PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Currency
it: Valuta

en: User ID
it: ID utente

en: All
it: Tutti

en: Show
it: Mostra

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Reversed
it: Invertito

en: Canceled
it: Annullati

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento
