PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Test
lv: Tests

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: All
lv: Visi

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Show
lv: Rādīt

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Live
lv: Tiešraide

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums
