PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: All
ne: सबै

en: Logo
ne: ब्याज

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश
