PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: All
nl: Alle

en: Printed
nl: Afgedrukt

en: Paid
nl: Betaald

en: Show
nl: Weergeven

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze
