PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: All
nn: Alle

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk
