PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: All
pa: ਸਭ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ
