PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: All
pl: Wszystko

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Show
pl: Pokaż

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Transaction approved
pl: Zmiana liczby punktów została zatwierdzona.

en: Reversed
pl: Odwrotnie

en: Live
pl: Na żywo

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Cash
pl: Gotówka

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: United States dollar
pl: Dolar amerykański

en: Pound sterling
pl: Funt szterling
