PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Currency
ro: Monedă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: All
ro: Toate

en: Logo
ro: Siglă

en: Paid
ro: Plătit

en: Show
ro: Arată

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Reversed
ro: Inverstat

en: Canceled
ro: Anulate

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată
