PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: All
sl: Vsi

en: Show
sl: Prikaži

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina
