PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: All
sq: Të gjitha

en: Logo
sq: Stema

en: Show
sq: Shfaq

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht
