PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: User ID
sv: Användar-ID

en: All
sv: Alla

en: Logo
sv: Logotyp

en: Paid
sv: Betald

en: Show
sv: Visa

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Reversed
sv: Omvänd

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod
