PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Test
af: Toets

en: All
af: Alle

en: Show
af: Vertoon

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans
