PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Currency
fr: Devise

en: Test
fr: Tester

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Printed
fr: Imprimé(e)

en: Paid
fr: Payant

en: Show
fr: Afficher

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Transaction approved
fr: Transaction approuvée

en: Reversed
fr: Inversé

en: Live
fr: En direct

en: Canceled
fr: Annulé

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Rejected
fr: Rejeté

en: Cash
fr: Encaisser

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Credit cards
fr: Cartes bancaires

en: Insufficient funds
fr: Fonds insufisants

en: Order Completed.
fr: Commande terminée.

en: Capturing credit card data
fr: Capture des données de la carte bancaire
