PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Test
hu: Teszt

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: All
hu: Mind

en: Logo
hu: Logó

en: Paid
hu: Fizetve

en: Show
hu: Megjelenítés

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Reversed
hu: Fordított

en: Live
hu: Élő

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Euro
hu: Euró

en: Opened
hu: Nyitott

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típus

en: Order Canceled.
hu: Rendelés lemondva

en: Pound sterling
hu: Font sterling

en: Mexican peso
hu: Mexikói peso
