PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Test
lt: Testas

en: User ID
lt: Nario ID

en: All
lt: Visi

en: Logo
lt: Logotipas

en: Show
lt: Rodyti

en: English
lt: Anglų

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Live
lt: Gyva

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas
