PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്
