PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Show
my: ပြပါ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်
