PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Test
oc: Testar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Logo
oc: Lògo

en: Paid
oc: Pagat

en: Show
oc: Afichar

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Reversed
oc: Inversat

en: Canceled
oc: Anullat
