PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Test
pt: Teste

en: User ID
pt: ID do usuário

en: All
pt: Tudo

en: Paid
pt: Pago

en: Show
pt: Exibir

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Reversed
pt: Revertido

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Canceled
pt: Cancelado

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Opened
pt: Aberto

en: Rejected
pt: Rejeitada

en: Cash
pt: Dinheiro

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento
