PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: All
si: සියල්ල
