PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Test
te: పరీక్ష

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: All
te: అన్నీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Show
te: చూపించు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్
