PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Test
ug: سىناق

en: All
ug: ھەممە

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى
