PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Logo
ur: لوگو

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی
