PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: User ID
vi: ID người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Paid
vi: Đã thanh toán

en: Show
vi: Hiện

en: Canceled
vi: Đã hủy

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Validating
vi: Đang thẩm tra
