PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Test
ar: الاختبار

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Logo
ar: الشعار

en: Show
ar: عرض

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Reversed
ar: معكوس

en: Live
ar: مباشر

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Euro
ar: اليورو

en: Cash
ar: النقد

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
