PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: All
az: Hammısı

en: Logo
az: loqo

en: Show
az: Göstər

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Reversed
az: Tərs

en: Live
az: Canlı
