PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Currency
fa: واحد پول

en: Test
fa: آزمایش

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: All
fa: همه

en: Logo
fa: آرم

en: Show
fa: نمایش

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Reversed
fa: معکوس

en: Live
fa: زنده

en: Canceled
fa: لغو شد

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Euro
fa: یورو

en: Opened
fa: باز

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت
