PagosOnline for Ubercart (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Test
he: בדיקה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: All
he: הכל

en: Logo
he: לוגו

en: Show
he: הצג

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Live
he: חי

en: Canceled
he: בוטל

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Euro
he: יורו
