PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Currency
mr: चलन

en: Test
mr: चाचणी

en: All
mr: सर्व

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Printed
mr: छापील

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश
