PagosOnline for Ubercart (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda

en: Test
pt: Testar

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: All
pt: Todos

en: Logo
pt: Logótipo

en: Printed
pt: Impressa

en: Show
pt: Mostrar

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Reversed
pt: Invertido

en: Live
pt: Ao vivo

en: Canceled
pt: Cancelada

en: Rejected
pt: Rejeitado

en: Cash
pt: Dinheiro

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento
