PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Test
ta: சோதனை

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: All
ta: எல்லா

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Show
ta: காட்டு

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Reversed
ta: நேர்மாறான
