PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Logo
th: โลโก้

en: Show
th: แสดง

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Canceled
th: ยกเลิก

en: Euro
th: ยูโร

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน
