PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: All
tr: Tümü

en: Show
tr: Göster

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Reversed
tr: Tersine

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Euro
tr: Avro

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı
