PagosOnline for Ubercart (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Test
uk: Тест

en: User ID
uk: ID користувача

en: All
uk: Все

en: Logo
uk: Логотип

en: Printed
uk: Надруковано

en: Paid
uk: Оплачено

en: Show
uk: Показати

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Transaction approved
uk: Операція схвалена

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Live
uk: Наживо

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Euro
uk: Євро

en: Opened
uk: Відкрито

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Cash
uk: Готівка

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Validating
uk: Перевірка

en: Colombian peso
uk: Колумбійське песо

en: Venezuelan bolivar fuerte
uk: Венесуельський Болівар фуерте

en: Invalid card
uk: Некоректна картка
