Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Back
da: Tilbage

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Swedish
da: Svensk

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Language preference
da: Sprogindstillinger
