Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Back
de: Zurück

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Unknown error
de: Unbekannter Fehler

en: Dutch
de: Niederländisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Order complete
de: Bestellvorgang abgeschlossen

en: Language preference
de: Sprach-Einstellungen
