Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Back
et: Tagasi

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud
