Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Swedish
sv: Svenskt
