Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Back
hu: Vissza

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Euro
hu: Euró

en: Dutch
hu: holland

en: Swedish
hu: svéd

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Euro (EUR)
hu: Euró (EUR)

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás
