Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்
