Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Back
af: Terug

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Dutch
af: Nederlands

en: Swedish
af: Sweeds
