Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французкая

en: Italian
be: Італійская

en: Spanish
be: Гішпаньская

en: Dutch
be: Галяндзкая

en: Swedish
be: Швэцкая
