Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Swedish
eu: Suediera
