Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Back
fi: Takaisin

en: Card Type
fi: Korttityyppi

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Dutch
fi: hollanti

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Language preference
fi: Käytettävä kieli
