Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Holland
kn: ಹಾಲ್ಯಾಂಡ್
