Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്
