Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Back
my: နောက်သို့

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်
